«Duel Masters Elite»

Strona klanu «DME»


#1 2008-08-06 10:54:37

koczu

«DME×Człone Rady»

Zarejestrowany: 2008-08-04
Posty: 19
Punktów :   

Pyrofighter Magnus

Typ Kreatura-Creature
Rasa Dragonoid
Cywilizacja ogień-fire   http://www.wizards.com/global/images/duelmasters/general/pyrofighter_magnus.jpg
Koszt 3
Moc 3000

Karta jest bardzo interesująca i jeszcze bardziej zabójcza. Karty podobne do niej to jest z Szybkim Atakiem i wracające na koniec tury do ręki właściciela pojawiły się w zestawie Stomp-a-Trons of Invincible Wrath, a potem już nie powstawały. Trzeba zauważyć, że potwory te nie mają 2000 mocy mniej od "normalnych" kuzynów, czyli cena Szybkiego Ataku jest tu darmowa. Do tego na koniec tury wracają do ręki właściciela, co czyni je trudnymi do zniszczenia (ale jak już podkreślałem, nie ma idealnych kart, więc można je usunąć przy użyciu kart Hand Control i Shield Trigger np. Teror Pit). Pyrofighter Magnus jest zaskakujący, ponieważ jest kartą częstą. Potrafi naprawdę wkurzać przeciwnika (wiem coś o tym xP). Trzeba na niego uważać, ponieważ w kilka tur może zakończyć pojedynek łamiąc nam co chwila tarcze. Trzeba jednak zauważyć, że karta ta nie jest bez wad - po pierwsze co turę musimy płacić 3 many, żeby wezwać tego samego potwora, podczas gdy przeciwnik swoje many wykorzysta na "nieznikające" karty. Do tego dochodzi jeszcze to, że po powrocie do ręki przeciwnik może spokojnie atakować nasze tarcze, ponieważ nie mamy żadnego tapniętego potwora. Jednak te wady tak naprawdę są mało znaczące i nie przyćmiewają geniuszu tej karty. Poza tym zawsze można umieścić ją w strefie many, po którymś tam powrocie do ręki. bardzo potężny wróg Water Controli, tutaj powinien być w 4 sztukach.

+ tylko 3 many i szybki napastnik
- na koniec tury odsyła się do ręki

Moja ocena 5/6

Ostatnio edytowany przez koczu (2008-08-06 12:05:29)

Offline

 

#2 2008-08-06 10:56:40

WilQ

«DME×Clan Leader»

Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 81
Punktów :   

Re: Pyrofighter Magnus

Ok widze postępy, oczywiście + ale prosze wszystkich tych którzy chcą się zajmować tym dalej aby wrzucali również obrazek tej katy, będzię wtedy idealnie

Offline

 

#3 2008-08-06 13:03:37

koczu

«DME×Człone Rady»

Zarejestrowany: 2008-08-04
Posty: 19
Punktów :   

Re: Pyrofighter Magnus

już wrzuciłem obrazy XD

Offline

 

#4 2008-08-08 11:45:54

_Vinceres_

«DME×Member»

187053
Zarejestrowany: 2008-08-04
Posty: 39
Punktów :   

Re: Pyrofighter Magnus

Hmmm... Karta dość dobra, za 3 many mamy 3000 mocy, speed atackera, który jednak wraca na końcu tury do ręki. To jest chyba dobry efekt, ja sam go nie używam w mojej talii, ale uważam że jest ważną częścią decków z fire.


Trzeba coś stracić
By coś docenić
Żeby odzyskać
Trzeba sie zmienić

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.akamichipbf.pun.pl www.pgklan.pun.pl www.teatrcieni.pun.pl www.forumkarramba.pun.pl www.bikerboyzteam.pun.pl