«Duel Masters Elite»

Strona klanu «DME»


#1 2008-08-05 14:23:34

Filo

«DME×Rekrutujący»

Zarejestrowany: 2008-08-04
Posty: 16
Punktów :   

Bombazar, Dragon of Destiny

Może wiecie, a może nie, ale ta karta jest obowiązkowa dla wszystkich, którzy używają talii typu Nature/Fire. Jest to Ognisto- Naturalna kreatura której koszt w manie wynosi 7, a moc równa się 6000. Nic specjalnego? Otóż nie. Bombazar jest podwójnym łamaczem, który posiada umiejętność Speed Attacker (co oznacza że atakuje w tej samej turze, w której go przyzwiemy), a także (uwaga) niszczy WSZYSTKIE INNE potwory, które mają 6000 energii bądź mniej. Dodatkowo (o ile dobrze zrozumiałem angielski tekst) po tej turze, w której został wezwany bierze extra turę jeśli istnieje zagrożenie bezpośredniego ataku na właściciela.

Minusy:
- Trzeba grać talią Nature/Fire inaczej się go nie wezwie.
- No cóż, na dłuższą metę 6000 wydaje się trochę słabe.



Moja ocena tej karty to: 9,5/10.


Nie jest to raczej poradnik dla doświedczonych graczy ponieważ raczej zetknęli się z tą kartą (niektórzy nawet boleśnie ;-), lecz dla początkujących, którzy wciąż usprawniają swe talie.

Ostatnio edytowany przez Filo (2008-08-05 14:39:27)


http://www.duelmasters.com.pl/images/avatars/MSNicon_Barkwhip%5B3798%5D.jpg

Offline

 

#2 2008-08-05 14:43:18

koczu

«DME×Człone Rady»

Zarejestrowany: 2008-08-04
Posty: 19
Punktów :   

Re: Bombazar, Dragon of Destiny

Ta karta jest potężna przekonałem się o tym niestety boleśnie z WilQ mam 3 silnie stwory 4 tarcze a WilQ ma jedną wzywa Bombazar'a i wygrywa

Ostatnio edytowany przez koczu (2008-08-05 14:43:40)

Offline

 

#3 2008-08-05 19:08:12

Filo

«DME×Rekrutujący»

Zarejestrowany: 2008-08-04
Posty: 16
Punktów :   

Re: Bombazar, Dragon of Destiny

Za zgodą Miłościwie Nam Panującego WilQ , chciałbym co jakiś czas opisywać jakieś karty z Natury, Ognia, ewentualnie ze Światła.


http://www.duelmasters.com.pl/images/avatars/MSNicon_Barkwhip%5B3798%5D.jpg

Offline

 

#4 2008-08-06 07:04:09

WilQ

«DME×Clan Leader»

Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 81
Punktów :   

Re: Bombazar, Dragon of Destiny

Filo- gratuluje... oczywiście możesz opisywać jakiekolwiek karty... tego właśnie nam trzeba .... Ode mnie dostajesz + za tamten post... jeżeli będziesz tak dalej postępował czeka cię świetlana przyszłość w tym klanie...
oczywiście dostajesz awans... gratuluje nowego stanoiska-rekrutujący... myśle że moge ci zaufać... będziesz nam sprowadzał nowych klanowiczów jeszcze raz gratuluje i oby tak dalej

P.S. A co do reszty klanowwiczów
No widać że ciężką pracą, ludzie się bogacą

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumkarramba.pun.pl www.akamichipbf.pun.pl www.witcher.pun.pl www.bikerboyzteam.pun.pl www.teatrcieni.pun.pl